Dnešní hektická doba na nás má stále větší požadavky a náš domov by měl vytvářet úkryt před stresem a ruchem okolního světa. Toho jednoduše docílíte například lampou od Bengt & Lotta, která vykouzlí magický náboj v obývacím pokoji, svícnem s roztomilým designem k pozvednutí nálady, ložním povlečením či dekou Klippan vyrobenou z vlny tak hebké, že vás uspí jen samotný pohled na ni. Přírodní materiály, šetrnost k životnímu prostředí a neotřelá návrhářská pojetí, co nezevšední, to všechno jsou vlastnosti značek, které na Get inspired nabízíme, a my jsme velice rádi, že můžeme přinést jedinečnou kvalitu severských výrobků až k vám. Naším cílem je nechat prostor vaší fantazii a nabídnout skandinávskou prémiovou kvalitu v odlišném sortimentu, než znáte z nákupních center. Inspirujte se, a obohaťte své okolí o něco výjimečného. Get inspired!

Klippan blankets

Porcelain

Candleholders

Trays and boards

Socks and scarfs

Kitchen textil

You might like as well

icon

Kvalita zboží

Na kvalitě nabízeného zboží zakládáme. Máme rádi hezké věci a myslíme si, že kvalitní zboží dokáže těšit majitele dlouhá léta. Takové zboží zůstává bez větších známek opotřebení, zachová barvy, vzhled a  tvar. Rádi se proto vracíme k vzpomínkám z dětství, deka po babičce pořád leží někde ve skříni a pořád vypadá celkem k světu

icon

Přírodní materiály

Teplo domova si každý asi představuje jinak, někomu stačí oheň  v krbu a někomu jen blízkost milované osoby. Ovšem musíte souhlasit, že je velký rozdíl mezi tácem plastovým a dřevěným, mezi dekou flísovou a vlněnou, mezi hezkým obrazem a samolepkou na zdi. My v Get inspired víme, že takový rozdíl je zásadní a snažíme pro vás vybírat ty nejlepší materiály v rozumných cenách.

icon

Original design

Na detailech záleží. I jedna malá věc může změnit celkový dojem. Jeden krásný dřevěný tác změní váš stůl k nepoznání, jeden dekorační polštář zpestří nevzhlednou sedačku, jeden hezký pléd poslouží nejen k okrase  interiéru, ale také zahřeje a zútulní váš domov.